راهنما

راهنمای باشگاه مشتریان شرکت کارگزاری انصار

ویرایش اول


دانلود فایل راهنما

 

 

  •  نحوه دسترسی به حساب خود در باشگاه مشتریان کارگزاری انصار

 

به منظور دسترسی به حساب کاربری خود در باشگاه مشتریان کارگزاری انصار ، ابتدا به آدرس http://www.ansar-broker.com بروید ، درپایین صفحه سمت راست،  بخش ورود به حساب کاربری خود را مشاهده می کنید (تصویر زیر )

 

 در این بخش می بایست از کد بورس انگلیسی که به شکل : " pgk …."  به عنوان شناسه کاربری و از کد ملی خود به عنوان کلمه عبور استفاده نمایید ، پس از وارد کردن  این اطلاعات دکمه قرمز رنگ که نشانگر ورود می باشد را کلیک کنید :

 

 

در صورتی که شناسه کاربری و یا کلمه عبور خود را اشتباه وارد کنید با صفحه زیر مواجه می شوید :

مجدداً  و با دقت بیشتری اطلاعات خود را وارد نمایید ، پس از ورود اطلاعات صحیح ، به حساب کاربری خود وارد  میشوید ، اولین صفحه ای  که هر یک از اعضای باشگاه مشتریان کارگزاری انصار  بعد از ورود به حساب کاربری خود مشاهده می نمایند :

 

همانطور که مشاهده می کنید ، خلاصه ای از اطلاعات فرد نمایش داده می شود . پیشنهاد می شود در همین مرحله به تکمیل اطلاعات پروفایل خود  اقدام کنید تا امتیاز مربوط به تکمیل پروفایل خود را دریافت کنید .  (در ادامه نحوه تکمیل پروفایل را توضیح خواهیم داد )

همانطور که مشاهده می فرمایید سمت چپ تصویر  بخشی تحت عنوان تابلو اعلانات وجود دارد  که آخرین پیام هایی که از طرف مدیر باشگاه مشتریان ، برای کلیه اعضای باشگاه مشتریان تنظیم شده است قابل مشاهده می باشد .

 

اولین کلید به نام داشبورد است که نموداری از امتیازات دریافتی شما را به نمایش می گذارد ، این نمودار کاملا پویا می باشد و با  اخذ و یا کسر امتیاز از حساب شما تغییر می کند .

 

 

دومین کلید ، امتیازات می باشد در اینجا، جدول کل امتیازات  قابل  مشاهده می باشد :

 

 

 

کلید سوم  ، به نام پروفایل برای به روز رسانی  مشخصات  کاربری مورد استفاده قرار می گیرد :

 

 

با کلیک روی دکمه ویرایش مشخصات صفحه ای مطابق تصویر زیر مشاهده می کنید :

در این بخش لازم است مشتریان اطلاعات خود را تکمیل نمایند ،شایان ذکر است با تکمیل اطلاعات کاربری امتیاز تکمیل پروفایل (20 امتیاز) دریافت می کنند .

 

برای تغییر رمز عبور خود کافی است روی دکمه تغییر رمز عبور کلیک کنید و مطابق تصویر رمز خود را عوض کنید  :

 

 

ارتباط با مدیر باشگاه مشتریان (ارسال پیشنهاد و یا انتقاد )

از طریق این بخش می توانید هر گونه پیشنهاد و یا انتقاد را برای مدیر باشگاه ارسال کنید . لازم به ذکر است به پیشنهاذات برتر که قابلیت اجرا داشته باشند مطابق با جدول امتیازات ، امتیاز داده می شود.

 

کلید چهارم ، خرید ها

در این بخش لیستی از تاریخچه خرید هایی که انجام شده است را مشاهده می کنید :

 

کلید پنجم ، نظر سنجی

با هدف ایجاد یک رابطه دو طرفه همزمان موضوعاتی در جهت رشد  و اعتلای باشگاه مشتریان کارگزاری  مطرح می گردد و به نظرات پیشنهادات برتر مطابق جدول امتیازات ، پاداش تخصیص می یابد.

 

 

 

 

کلید ششم ، جوایز

در این بخش هر کاربر ، با توجه به مجموع امتیازت خود می تواند از جوایز زیر استفاده کند ، که پس از تایید مدیر باشگاه ،  جوایز اعم از  ( سهم ، واحد صندوق سرمایه گذاری مشترک  و ... ) به حساب کاربر اضافه می گردد. در واقع مبحث خرج امتیاز و دریافت هدیه از طریق این بخش انجام می شود.

دکمه آخر خروج

برای خروج از حساب کاربری خود می توانید از این بخش استفاده نمایید  .

 

 شایان ذکر است این  فایل راهنما  ویرایش اول می باشد  و به فراخور نیاز به زودی بروز رسانی خواهد شد و اطلاعات به صورت کامل تر و واضح تردر اختیار اعضای باشگاه مشتریان کارگزاری انصار قرار خواهد گرفت .